08.05.2021 Čarování u Žabiček

Při čarování u Žabiček jsme si zatancovali u ohniště, čarovali předměty z kotlíku, pořádali závod pavouků a vyráběli kouzelný lektvar.
 

30.04.2021 Jak Krteček k čarování přišel

Krteček v naší třídě se tento týden hodně divil, místo dětí přišli ve čtvrtek jen čarodějnice a jejich strašidelní přátelé. Naštěstí byli všichni moc hodní, tak se jich nakonec vůbec nebál. Díval se, jak vaří lektvary, chytají netopýra, loví mravence v pískovišti, čarují a tancují. Jestli to chcete vidět také, tak nahlédněte...
 

30.04.2021 Když Motýlci čarují...

Kdo by rád viděl spoustu krásných čarodějů a čarodějnic, ať hned řekne abrakadabra .... a rozklikne tuto fotogalerii :-) Hned na první fotografii uvidíte čarodějnici, která přiletěla z domova důchodců na Severní Terase. Vyrobili nám ji babičky a dědečci, kterým jsme v zimě připravili sněhovou výzdobu. Je vidět, že nám chtěli udělat radost- a to se opravdu povedlo- DĚKUJEME!
Také děkujeme Vám, rodičům, za to, že jste se postarali o proměnu motýlků v nádherné čarodějnice a čaroděje. V galerii uvidíte, jak jim to slušelo, jak míchali čarovné lektvary a trénovali na let na koštěti. Škoda jen, že jsme nemohli být v kompletní sestavě, ale věříme, že se to již brzy změní. Tímto zdravíme motýlky, kteří jsou zatím doma. PS: děkujeme Elence za krásné kamínky, které nám nechala na plotě.
 

25.04.2021 Duben u Krtečků

Ve školce jsme se v dubnu dozvěděli, proč a jak se třídí odpad. Vyzkoušeli jsme si třídit sami a zahráli si skvělou hru na odpadky. Další týden jsme seznámili s dopravními prostředky, některé jsme si i vyrobili, a povídali jsme si o tom, jak se máme chovat na silnici. Nahlédněte do galerie...
Zdravíme všechny Krtečky, kteří nám zatím chybí. Moc se na Vás těšíme! :-)