V pondělí 25.11. od 9:00 navštívíme Národní dům v Ústí nad Labem, kde děti čeká představení pana J. Krejčíka "Škola hrou na druhou" se špetkou ponaučení, moudrosti, hrstkou písniček a kopec legrace. Cena 50,--.

V úterý 26.11. od 9:00 na nás čeká pohodový program pro nejmenší čtenáře a nečtenáře v knihovně na Klíši. Svačinku stihneme v MŠ. 

Prosíme, v oba tyto dny přiveďte děti do školky nejpozději do 8:00.

 

Děkujeme

24.02.2021 Žabičky - Záchranné složky a bezpečnost v dopravě

V posledním týdnu měsíce února jsme si s dětmi povídaly na téma záchranné složky a bezpečnost v dopravě. Pro děti byla připravena spousta činností. Např.: pytlíky s pískem hasily požár v domě (hod na cíl), stříkačkami s vodou hasily oheň a hořící dům. V herně pak vyzkoušely svoji rychlost v obouvání bačkor, zahrály si pohybovou hru Semafor -vytvářely semafory z míčků. Zahrály si stolní hru Dopravní hřiště, v atelieru vytvořily tupováním "hořící" čtvrtku a ze špejlí nalepily pro hasiče žebřík, povídaly jsme si o významu dopravních značek. Na procházkách jsme pak značky hledaly. Ve středu jsme vyrazily k všebořickým hasičům a alespoň z venku jsme se podívaly odkud vyjíždějí k zásahům.
 

23.02.2021 Masopust u Motýlků

Týden ve znamení masopustu vyvrcholil ve čtvrtek parádním karnevalem. Velká pochvala patří dětem a rodičům za přípravu krásných masek. Jak jsme si to užívali můžete vidět v naší fotogalerii.
 

22.02.2021 Masopustní karneval

Pár fotografií z našeho čtvrtečního masopustního karnevalu. Děti si v krásných maskách nejen zatancovaly, ale zahrály i různé hry.
 

19.02.2021 Masopustní karneval u Krtečků

Masopustní oslava se nám moc vydařila, ve školce byla místo dětí všelijaká zvířátka, policisté, hasič, kovbojové, nevěsta a spousta dalších krásných masek. Děkujeme rodičům za spolupráci a pro radost přikládáme několik fotografií.